Porec wczasy latem

 

Urocze wioski

Kolejną zaletą Istrii jest urocze miasteczka, które graniczą z regionem! Mają w większości szalony urok, z pięknym portów i starych kolorowych alejek.

Szczególnie podobało mi się miasto Pula i bardzo dobrze zachowany rzymski amfiteatr. Ale jest też świątynia poświęcona Augusta, Łuk Triumfalny, zniszczone ściany obudowy i pozostałości dwóch antycznych teatrów.

Ale najpiękniejsze miasto dla mnie pozostaje, że Rovinj z wąskimi uliczkami i jego ładny kościół z widokiem na całe miasto! Wskazówka, jeśli przejdziesz przez Rovinj, pozostać tam aż do zachodu słońca, co jest na ogół wzniosłe! A jeśli również chcesz chodzić w wiosce, że z Motovun jest z pewnością jednym z najpiękniejszych.

Chcesz spać w wyjątkowym miejscu?

I rzadko promują zakwaterowanie w ogóle, ponieważ popieram najniższą cenę i waha się w zależności od pór roku, ale nie mogłem napisać ten dziennik podróży na półwyspie Istria, nie informując o latarni, w której spędziłem Lques noce... Znajduje się w porów, w ekstremalnych na południowy zachód od półwyspu, to jest naprawdę wyjątkowe zakwaterowanie... Oryginalna, oryginalna!

Latarnia morska w Porec składa się z dwóch dość dużych apartamenty w Porec Chorwacja i dostać się tam, trzeba wziąć łódź (przejście nie jest długa, ponieważ zajmuje tylko 10 minut w łodzi prędkość dotrzeć do latarni morskiej). I to naprawdę super miło spać w otoczeniu wody na jedną lub dwie noce.


 

© Copyright Morze latem